Logo spoločnosti G-PACK, s.r.o.

Odkaz na domovskú stránku | Odkaz na e-mailovú adresu | Mapa webového sídla  

   O NÁS       PRODUKTY       CENNÍK       KONTAKT   
Baliace stroje
Obalové materiály
Tlačiarne etikiet
Váhy

 Domov   Produkty   Baliace stroje   Baliace stroje na časopisy 


Baliace stroje na časopisy

Baliaci stroj na časopisy VISIONBAG

Stroj je určený špeciálne na balenie časopisov, letákov a tlačovín do sáčkov z čírej (priehľadnej) alebo farebnej (nepriehľadnej) PE fólie. Možnosť príbalu je u tohoto stroja obmedzená. Nastaviteľné rozmery časopisu. Stroj je umiestnený na kolieskach a je tak veľmi ľahko premiestniteľný.

Postup balenia:

po založení časopisu do zásobníka sa uvoľní fotobunka, ktorá prepustí balený predmet s fóliou do baliacej komory, kde zváracie lišty prevedú zvar fólie okolo baleného predmetu / priečne aj pozdĺžne /, potom je časopis uvoľnený a odchádza do zásobníka časopisov a ďalší cyklus sa opakuje.

Stroj je štandardne dodávaný s golierom pre balenie časopisov do 12mm, pri požiadavke balenia hrubších časopisov dodávame goliere ako príslušenstvo - pre balenie do 8mm, 15mm a pre 20mm.

Parametre stroja:

rozmer šírka 160 - 250mm; dĺžka 110 - 360mm / nastaviteľné rozmery /
max.hrúbka časopisu 8 - 20mm
výkon 800 -1200 zabalení /hod.
príkon 0,6kW
použiteľná fólia : PE, nezmrštiteľná, veľmi klzká, antistatická
priehľadná : 20; 25mm


Automatický baliaci stroj - Continua

Horizontálny automatický baliaci stroj určený pre balenie časopisov, CD, videokaziet, kníh, reklamných predmetov a pod. do sáčkov bez následného zmrštenia alebo v kombinácii so zmrštiteľným tunelom vrátane zmršťovania. Stroj je vybavený inovovaným systémom zvárania (svetový patent) a je ho možné dovybaviť ionizačnou jednotkou pre elektrostatické pozdĺžne spojenie fólie pre zlepšenie vzhľadu balenia pri zmršťovaní a formátovacími tunelmi fólie podľa rozmeru baleného výrobku. Stroj umožňuje baliť výrobky s príbalom.

Postup balenia:

Na vstupný dopravník s plastickými posunovačmi sú vkladané alebo dávkované výrobky. Pomocou formátovacieho tunela sa okolo výrobku tvaruje fólia. Nasleduje pozdĺžne zvarovanie fólie zváracím kolom alebo elektrostatické spojenie ionizačnou jednotkou. Priečne zvary a odrez sáčku vykonávajú striedavo dve zváracie ramena nad pásovým dopravníkom. V prípade balenia so zmrštením sú výrobky posunuté mezidopravníkom do zmršťovacieho tunela. Pôsobením tepla sa fólia zmrští okolo baleného predmetu. Zabalený výrobok opustí zmršťovací tunel na pásovom dopravníku.

Technické parametre:

Max. rozmer baleného výrobku 420 x 300 mm
Min. rozmer baleného výrobku 120 x 190 mm
Max. výška baleného výrobku 33 mm
Počet zabalení 0 – 3000 ks/hod
Pripojenie 230 V – 50 Hz
Príkon stroja 1 kW
Max. šírka fólie 650 mm
Max. hrúbka fólie do 40 cm
Použiteľná fólia PE – PP – LDPE
Potrebný prívod tlakového vzduchu 6 bar, spotreba 40 Nl/min
Hmotnosť stroja 520 kg
Rozmery stroja 2620 x 955 x 1115 mm


  © NOSTRUM Technologies, s.r.o.