Logo spoločnosti G-PACK, s.r.o.

Odkaz na domovskú stránku | Odkaz na e-mailovú adresu | Mapa webového sídla  

   O NÁS       PRODUKTY       CENNÍK       KONTAKT   
Baliace stroje
Obalové materiály
Tlačiarne etikiet
Váhy

 Domov   Produkty   Baliace stroje   Horizontálne baliace stroje 


Horizontálne baliace stroje

Mikra

Horizontálny baliaci stroj typu Mikra pre jednotkové či skupinové balenie Vašich výrobkov systémom flow pack do plochej fólie. Je to najjednoduchší horizontálny baliaci stroj.

Technické parametre:

Vstupný dopravník dĺžky 1,2 metru kompletne v nerez vyhotovení (AISI 304) s nastaviteľnými bočnicami a jednoducho vymeniteľnými plastovými posunovačmi. 2 páry zváracích kôl pre pozdĺžne zváranie. Nastaviteľný (pevný) zvárací tunel. Držiak fólie široký 300 mm so samocentráciou fólie.


Carina

Horizontálny baliaci stroj typu CARINA 450 pre jednotkové či skupinové balenie Vašich výrobkov systémom flow pack do plochej fólie. Stroj je konštruovaný tak, aby obsluhe umožňoval jednoduchú obsluhu a schopnosť baliť výrobky rôznych typov a rozmerov.

Technické parametre:

Vstupný dopravník dlhý 1,6 metra kompletne v nerez vyhotovení (AISI 304) s nastaviteľnými bočnicami a jednoducho vymeniteľnými plastovými posunovačmi. 2 páry zváracích kôl pre pozdĺžne zváranie. Nastaviteľný (pevný) zvárací tunel. Držiak fólie široký 450 mm so samocentráciou fólie. Výstupný dopravník dlhý 0,7m.


  © NOSTRUM Technologies, s.r.o.