Logo spoločnosti G-PACK, s.r.o.

Odkaz na domovskú stránku | Odkaz na e-mailovú adresu | Mapa webového sídla  

   O NÁS       PRODUKTY       CENNÍK       KONTAKT   
Baliace stroje
Obalové materiály
Tlačiarne etikiet
Váhy

 Domov   Produkty   Baliace stroje   Baliace stroje do teplom zmrštiteľnej fólie 


Baliace stroje do teplom zmrštiteľnej fólie

SE 450, SE 550 , SE 850

Najjednoduchšie baliace stroje určené pre ručnú obsluhu. výrobky môžeme baliť sáčkovaním, alebo zmršťovaním, zvarenie a zmrštenie prebieha v jednej operácií. Elektronický systém automaticky kontroluje čas a teplotu zmršťovania. Ovládaný programovacou kartou s možnosťou naprogramovania vždy iba jedného pracovného programu, podľa typu baleného výrobku a použitej fólie. Elektromagnet pridržuje veko počas zmršťovania. Zariadenie je na kolieskach vybavených brzdou. Automatický systém chladenia zváracích líšt.

Stroj SE 550 N je vybavený výstupným dopravníkom.

Stroje na balenie do polorukávu tenkej fólie typu polyolefín či PVC (pekárske výrobky, tlačoviny, kozmetika, darčekový tovar, CD disky, marketingové balenie, reklamné akcie a pod.)

Technické parametre:

Elektrické pripojenie 230 V - 50/60 Hz
Maximálny príkon 2,3 kW
Veľkosť baliaceho priestoru 440 x 300 mm
Maximálna výška balenia 210 mm
Počet zabalení 0 - 300 ks/hod
Počet programov 1


SL 44, SL56

Najjednoduchší baliaci stroj, určený pre ručnú obsluhu, výrobky môžeme baliť sáčkovaním, alebo zmršťovaním. Zvarenie a zmrštenie prebieha v jednej operácií. Elektronický systém automaticky kontroluje čas a teplotu zmršťovania. Ovládaný programovacou kartou s možnosťou naprogramovania vždy iba jedného pracovného programu podľa typu baleného výrobku a použitej fólie. Elektromagnet pridržuje veko počas zmršťovania. Zariadenie je na kolieskach vybavených brzdou. Stojan má priestor pre odpadovú fóliu.

Technické parametre:

Elektrické pripojenie 230 V- 50/60 Hz
Maximálny príkon 1,7 kW
Veľkosť baliaceho priestoru 440 x 300 mm
Maximálna výška balenia 100 mm
Počet zabalení 0 - 200 ks/hod
Počet programov 1


Smipack S 560N

Poloautomatický baliaci stroj vybavený výstupným dopravníkom, automatickým chladiacim systémom zváracích líšt. Výrobky môžeme baliť sáčkovaním alebo zmrštením. Nový elektronický systém, ktorý automaticky kontroluje čas zvárania a teplotu zmršťovania. Zariadenie je vybavené programovacou doskou s možnosťou naprogramovania až 6 pracovných programov, kde je možné nastaviť čas zvárania, teplotu v zmršťovacej komore, čas zmršťovania a krok dopravníka podľa typu baleného výrobku a použitej fólie:

Technické parametre:

Elektrické pripojenie 230 V - 50/60 Hz
Maximálny príkon 3,7 kW
Veľkosť baliaceho priestoru 560 x 430 mm
Maximálna výška balenia 260 mm
Počet zabalení 0 - 600 ks/hod
Počet programov 6


Smipack S 870

Baliaci stroj určený pre náročnejšie prevádzky s väčšou mierou zaťaženia a s ručnou obsluhou. Výrobky môžeme baliť sáčkovaním alebo zmrštením. Nový elektronický systém, ktorý automaticky kontroluje čas zvárania a teplotu zmršťovania. 2 magnety pridržiavajúce veko po celú dobu zmršťovania. Navádzanie fólie je realizované pod uhlom 90°. Zariadenie je vybavené programovacou doskou s možnosťou naprogramovania až 6 pracovných programov, kde je možné nastaviť čas zvárania, teplotu v zmršťovacej komore a čas zmršťovania podľa typu baleného výrobku a použitej fólie:

Technické parametre:
Elektrické pripojenie 400 V - 50/60 Hz
Maximálny príkon 5,1 kW
Veľkosť baliaceho priestoru 870 x 620 mm
Maximálna výška balenia 310 mm
Počet zabalení 0 - 350 ks/hod
Počet programov 6


FP 560, FP 560 A + tunel T450, FP 870 a + tunel T 650

Poloautomatické a automatické baliace stroje vybavené výstupným dopravníkom a tunelom, kde dochádza k zmršteniu fólie. Výrobky môžeme baliť sáčkovaním, alebo zmršťovaním. Zvarenie a zmrštenie prebieha v jednej operácií. Elektronický systém automaticky kontroluje čas a teplotu zmršťovania. Ovládaný programovacou kartou s možnosťou naprogramovania 6 pracovných programov podľa typu baleného výrobku a použitej fólie v stroji a tuneli. Elektromagnet pridržuje veko počas zmršťovania. Zariadenie je na kolieskach vybavených brzdou. Automatický systém chladenia zváracích líšt, automatický odvin zostatkovej fólie.


Baliaci stroj FP 6000

Vysokovýkonný baliaci stroj zložený z L - uhlového zváracieho stroja a zmršťovacieho tunela série T. Určený pre balenie výrobkov do teplom zmrštiteľnej fólie. Stroje sú vyrobené podľa noriem CE.

Vybavenie L - uhlového zváracieho stroja a jeho výhody: Stroj je kontrolovaný a riadený 16 bitovým mikroprocesorom. Digitálne ovládanie stroja s možnosťou nastavenia 10 programov, kde je možné nastaviť všetky parametre stroja. Regulovateľná rýchlosť dopravníkových pásov, zváracej teploty. Možnosť voľby jednotlivého alebo skupinového balenia. Ovládací panel s LCD displejom so zadným osvetlením. Elektrický panel kompletne integrovaný na elektronickej karte. Teflonová zváracia lišta. Nové perforátory zložené zo šiestich ihiel, ktoré idú proti pogumovanému valcu, ktorý je hnaný remeňom. Automatické nastavenie výšky roztvorenia zváracích čeľustí. Zariadenie pre približovanie dopravníku v cene. Možnosť automatického oddelenia produktov na minimálnu vzdialenosť 10 mm. Vstupný dopravník na ložiskách, ľahko regulovateľný. Motorizovaný výstupný dopravník. Zobrazované parametre: dĺžka sáčku, počítadlo kusov, okamžitý výkon, nastavené parametre stroja, kontrola nepravidelného balenia. Navedenie fólie je realizované pod uhlom 90°.

Vybavenie zmrštiteľného tunela serie T a jeho výhody: Regulovateľná teplota teplotným čidlom s elektronickým regulátorom. Riadený systém rozvodu teplého vzduchu od vyhrievacích telies pomocou ventilátorov a systémom nerezových klapiek. Dopravník je zložený z tyčiek potiahnutých silikónom, ktoré sa stále otáčajú. Vynikajúca tepelná izolácia. Ovládací panel s LCD displejom so zadným osvetlením a s dvomi riadkami so 16 znakmi. Výškovo nastaviteľný dopravníkový pás s regulovateľnou rýchlosťou. Programovacia karta s možnosťou naprogramovania až 6 pracovných programov, kde je možné nastaviť teplotu a rýchlosť dopravníka zmrštiteľného tunela. Automatické vypnutie tunela až po jeho vychladenie.

Technické parametre FP 6000:

Rozmer zváracích líšt 610 x 480 mm
Max. výška baleného výrobku 150 mm
Počet zabalení 0 – 40 ks / min (závislé na veľkosti a typu baleného výrobku)
Rýchlosť dopravníka 10 – 30 m / min
Pripojenie uhlového zváracieho stroja 1 x 230 V – 50 Hz
Pripojenie zmršťovacieho tunela 1 x 400 V – 50 Hz
Príkon uhlového zváracieho stroja 2,3 - 2,6 kW
Príkon zmršťovacieho tunela 7,95 kW
Potrebný prívod tlakového vzduchu 5 - 6 bar
Spotreba vzduchu 4,2 Nl / cyklus
Max. šírka a priemer návinu fólie 650 mm, ? 360 mm
Hmotnosť uhlového zváracieho stroja 600 kg
Hmotnosť zmršťovacieho tunela 180 kg
Rozmery uhlového zváracieho stroja 2000 x 1300 x 1310 mm
Rozmery zmršťovacieho tunela 1360 x 720 x 1435 mm


Baliaci stroj FP 6000CS

Jedná sa o novú verziu stroja FP6000 s rovnakými rozmermi zváracích líšt s nasledujúcimi výhodami a vylepšeniami: Maximálna výška baleného predmetu sa zvýšila zo 150 mm (u štandardnej verzie) u novej až na 200 mm. Spoločné plne motorizované nastavenie výšky zváracích čeľustí a systému vedenia fólie, čo umožňuje nastavenie umiestnenia zvaru na stred baleného výrobku a výrazné zlepšenie vzhľadu baleného predmetu. Otváranie zváracích čeľustí riadených automaticky pomocou špeciálneho snímača, ktorý upraví výšku otvorenia čeľustí podľa výšky baleného predmetu alebo skupiny. Mimo zvýšenia maximálnej výšky balených predmetov na 200 mm. Tiež umožňuje minimálne roztvorenie zváracích čeľustí pre balené predmety s výškou 40 mm. Predchádzajúci bod prispeje k podstatnému zvýšeniu výkonu stroja predovšetkým u nízkych a vysokých výrobkov. Vzhľadom k tomu, že tento stroj bude slúžiť predovšetkým pre balenie vysokých výrobkov a balenie s vysokými výkonmi, doporučujeme k tomuto stroju používať dvojkomorový tunel T650.


  © NOSTRUM Technologies, s.r.o.