Logo spoločnosti G-PACK, s.r.o.

Odkaz na domovskú stránku | Odkaz na e-mailovú adresu | Mapa webového sídla  

   O NÁS       PRODUKTY       CENNÍK       KONTAKT   
Baliace stroje
Obalové materiály
Tlačiarne etikiet
Váhy

 Domov   Produkty   Baliace stroje   Batériové páskovače ORGAPACK 


Batériové páskovače ORGAPACK

Ručný AKU páskovač Orgapack OR-T 50

Ekononický akumulátorový páskovací strojček pre spájanie polypropylenových viazacích pások a polyesterových viazacích pások. Viazaciu pásku napína obsluha pomocou páky, ktorá pomocou prevodu vnáša do pásky ťah. Páskovačka pomocou trecieho mechanizmu poháňaného akumulátorom pásku spojí zvarom. Páskovací strojček je vyvážený, jednoduchý a lahký. Zavádzanie pásky je z ľavej strany a páska sa zavádza do páskovačky do deliacej drážky. Použitie všade tam kde nie je stály prívod el. energie (haly, nádvoria atď.) Jednoduchá obsluha, pohotové nasadenie pásky. Ručné utiahnutie pásky, tepelné spojenie a odstrihnutie pásky. Malá sila potrebná na viazanie.


Ručný AKU páskovač OR-T 100/200/300

Akumulátorový páskovací strojček pre spájanie polypropylénových PP viazacích pások a polyesterových PET viazacích pások. Páskovačka pomocou elektromotorčeka pásku napíná a následne pomocou trecieho mechanizmu pásku spojí zvarom. Páskovací strojček je vyvážený, ľahký, silný, konstrukčne je odolný proti pádu z pracovnej výšky. Strojček sa obsluhuje jednoducho len jednou rukou. Zavádzanie pásky je z ľavej strany a páska se zavádza do páskovačky jedným pohybom do vodiacej drážky.

Technické parametre:

ORT 200: váha 3,9kg , napínacia sila 400-2000N,šírka pásky 13-16mm,hrúbka pásky 0,5-1mm,rýchlosť napínacieho motorčeka 150mm/s.

ORT 300: váha 4,2kg , napínacia sila 400-3300N , šírka pásky 16-19mm , hrúbka pásky 0,8-1,3mm , rýchlosť napínacieho motorčeka 150mm/s.


  © NOSTRUM Technologies, s.r.o.