Logo spoločnosti G-PACK, s.r.o.

Odkaz na domovskú stránku | Odkaz na e-mailovú adresu | Mapa webového sídla  

   O NÁS       PRODUKTY       CENNÍK       KONTAKT   
Baliace stroje
Obalové materiály
Tlačiarne etikiet
Váhy

 Domov   Produkty   Tlačiarne etikiet 


Tlačiarne etikiet

DIGI

Obchodná značka DIGI, japonskej spoločnosti Teraoka Seiko, predstavuje špičkovú kvalitu a spoľahlivosť v sortimente termo a termotransferových tlačiarní. Tlačiarne nájdu svoje uplatnenie v oblasti pekárenstva, cukrárenstva, skladovania, logistiky a v neposlednom rade v oblasti mäsovýroby, spracovania rýb a v skladoch a baliarňach ovocia a zeleniny.


DIGI TVP-1000

Vynikajúca termotlačiareň etikiet je použiteľná v oblasti obchodu, vo výrobných prevádzkach, v baliarňach a priemyselných prevádzkach. Je ľahko ovládateľná pomocou obslužného, užívateľsky jednoduchého, softvéru (pod Win) vďaka ktorému už nie je problém v okamžiku zmeniť potrebné údaje tlačené na etiketu. Možnosť tlače priamo z textového editora (napr. Word). Ľahko udržiavateľná databáza etiket (každá etiketa samostatný súbor). Tlačiareň má skoro neobmedzenú možnosť použitia formátov etikiet od 20 - 70 x 10 - 1143 mm. Na etiketu je možné pridať obrázky, firemné logo, údaje o etiketovanom tovare (názov, cena, počet kusov, veľké množstvo typov čiarových kódov a pod.) vo všetkých fontoch podporovaných Win. Tlačiareň sa pripája k PC cez RS232, LPT, alebo USB.

Súbor na stiahnutie

DIGI TVP-2000

Vynikajúca termotlačiareň etikiet je použiteľná v oblasti obchodu, vo výrobných prevádzkach, v baliarňach a priemyselných prevádzkach. Je ľahko ovládateľná pomocou obslužného, užívateľsky jednoduchého, softvéru (pod Win) vďaka ktorému už nie je problém v okamžiku zmeniť potrebné údaje tlačené na etiketu. Ľahko udržiavateľná databáza etiket (každá etiketa samostatný súbor). Možnosť tlače priamo z textového editora (napr. Word). Tlačiareň má skoro neobmedzenú možnosť použitia formátov etikiet od 25 - 110 x 10 - 1143 mm. Na etiketu je možné pridať obrázky, firemné logo, údaje o etiketovanom tovare (názov, cena, počet kusov, veľké množstvo typov čiarových kódov a pod.) vo všetkých fontoch podporovaných Win. Tlačiareň sa pripája k PC cez RS232, LPT, alebo USB.

Súbor na stiahnutie

DIGI TVP-3000

Vynikajúca tlačiareň etikiet je použiteľná v oblasti obchodu, vo výrobných prevádzkach, v baliarňach a priemyselných prevádzkach. Je ľahko ovládateľná pomocou obslužného, užívateľsky jednoduchého, softvéru (pod Win) vďaka ktorému už nie je problém v okamžiku zmeniť potrebné údaje tlačené na etiketu. Ľahko udržiavateľná databáza etiket (každá etiketa samostatný súbor). Tlačiareň má skoro neobmedzenú možnosť použitia formátov etikiet od 40 - 115 x 10 - 2500 mm. Na etiketu je možné pridať obrázky, firemné logo, údaje o etiketovanom tovare (názov, cena, počet kusov, veľké množstvo typov čiarových kódov a pod.) vo všetkých fontoch podporovaných Win. Tlačené údaje prepojiteľné na databázy. Tlačiareň sa pripája k PC cez RS232, LPT, Ethernet, USB alebo PCMCIA slot. K dispozícii je aj celonerezová verzia.

Súbor na stiahnutie

  © NOSTRUM Technologies, s.r.o.